szlak

Czemu najlepiej przyjechać do Karpacza? W jakim okresie jest najbardziej korzystnie?

By admin on 23 December 2016

tanie noclegi karpacz pokoje
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Karpacz to jedna z popularniejszych miejscowości górskich. Zlokalizowany w Karkonoszach każdego roku zachęca, aby spędzać w nim czas. Ma sporo do zaoferowania, tak więc każdy można znaleźć coś dla własnych potrzeb.

Gdzie znaleźć ciszę i ładne krajobrazy? Ciekawą propozycją jest region Podlasia

By admin on 16 November 2015

podlaskie
Autor: sszdl
Źródło: http://www.flickr.com
Podlasie to historyczna kraina Polski, jaka znajduje się na Nizinie Podlaskiej. Historycznie region ten obejmuje centralną i południową część województwa podlaskiego, ale również rozlewa się na północny wschód oraz północ województwa lubelskiego. Zachodzi również na wschodni kawałeczek województwa mazowieckiego. Podlasie to wyjątkowy region, tym bardziej, że można w tym miejscu odnaleźć mieszankę tradycji i religii, na przykład ślady bardzo ciekawej kulturowo społeczności polskich Tatarów.

Już teraz pomyśl jak spędzisz sylwestra

By admin on 05 September 2013

Zamek Kliczków, Sylwester
Autor: Zamek Kliczków
Źródło: Zamek Kliczków
Mimo, że to] dopiero sierpień, gorąco i lato w pełni powinniśmy zastanowić się już w najbliższym czasie, w jaki sposób chcemy spędzić sylwestra. Nie, to nie żarty. Miejsca na zabawy i bale na tę szczególną noc zamawiane są nawet latem, z tak dużym wyprzedzeniem. Jeśli [zatem mamy upatrzone miejsce, w którym chcemy spędzić tę noc, zamówmy nocleg i kupmy zaproszenie już teraz.

Zakopane - niezapominania przygoda. Parę dobrych patentów

By admin on 01 August 2012

Autor: www.nartyslowacja.pl
Zakopane, nazywane zimową stolicą Polski, jest piękne o każdej porze roku, nie tylko, gdy przysłowiowe mrozy zakują wierzchołki gór. Sanatoria i hotele wypoczynkowe zapraszają turystów z kraju i całego świata przez cały rok. Zróżnicowana baza hotelowa sprzyja turystyce i rekreacji. Jeżeli jednak chodzi o noclegi to Zakopane oferuje bardzo zróżnicowane ceny, zatem przed wyjazdem warto przejrzeć oferty kilku pensjonatów.