Zakopane

Zakopane jako serce Tatr gwarantuje najlepsze warunki

By admin on 13 February 2014

Kraków, Wawel
Autor: http://www.sxc.hu/
Źródło: http://www.sxc.hu/
Dla podróżujących spragnionych wrażeń oraz coraz atrakcyjniejszych miejsc do zobaczenia organizujący wycieczki ciągle poszukują nowych rozwiązań. Kraków zachęca wszystkich zafascynowanych polskimi legendami oraz zainteresowanych historią Polski. Rewelacyjne oraz szczególnie interesujące szlaki dopracowane przez cenionych przewodników imponują podróżującym swoją złożonością. Zwiedzanie Krakowa jeszcze nigdy nie było tak atrakcyjne, natomiast możliwości noclegowo-gastronomiczne tak szerokie.

Urlop w kraju - czy to dobry pomysł?

By admin on 11 February 2014

Pieniny, góry
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Polska jest krajem niezwykle różnorodnym pod wieloma aspektami. O jej walorach świadczy między innymi różnorodność terenu i wysokości. Jest tu również sporo świetnych miejsc wypoczynkowych z uwagi na obecność jezior lub rzek o czystej wodze. Ponadto atrakcyjny jest również dostęp do morza. Z tego powodu obywatele Polski mają dużo różnych możliwości spędzania wolnego czasu oraz wycieczek urlopowych. Pomimo tego na dzień dzisiejszy często obywatele wyjeżdżają na wakacje do innych krajów, często nie będąc w pełni świadomymi atrakcyjności własnych okolic.

Termalne baseny

By admin on 11 September 2013

Coraz więcej ludzi, pragnących zasmakować nowych atrakcji, wyszukuje nietypowe sposoby wakacji. Wartościową ofertą może być tu połączenie atrakcji typowo wodnych z tymi górskimi. Nieprzeciętny odpoczynek ciężko w końcu wyobrazić sobie bez żadnego sąsiedztwa wody. Nawet w górach dobrze czasami odpocząć od długich wypraw i zanurzyć się w odświeżającej kąpieli.

Zakopane noclegami w Sylwestra stoi

By admin on 06 September 2013

slider_grudzien
Autor: Jan Tik
Źródło: http://www.flickr.com/photos/jantik/308709862/
Co roku, w okolicach grudnia pojawia się taki sam dylemat: gdzie w tym roku spędzić Nowy Rok? Projektów jest albo zbyt wiele albo też nic interesującego nie przychodzi nam na myśl. Jeżeli propozycje w stylu kąpanie się wmorzu jest dla nas zbyt dziwaczna plac w mieście już nam się opatrzył, a przywitanie Nowego Roku w operze albo kinie wydaje nam się zbyt wyświechtane, być może warto pomyśleć wyjazd za naszą miejscowość.

Wakacje, nocleg, góry – co należy uwzględnić w swoich planach?

By admin on 06 September 2013

Tatry
Autor: Szift
Źródło: www.flickr.com
Zima to okres, w którym nie chce nam się zmusić do większej aktywności. Zziębnięci, przemykamy z miejsca na miejsce, zmuszając się do wychodzenia na zewnątrz. Gdy pogoda nie zachęca, temperatura spada poniżej zera, mróz szczypie w oczy, a samochód znów nie może zapalić, z ulgą wypatrujemy na rozpoczęcie letniego sezonu.

Busy na wycieczkę

By admin on 05 September 2013

Busy Kraków
Źródło: www.minitrans-busy.pl
Letnie miesiące to czas gdy najczęściej wyjeżdżamy na wycieczki. Nie muszą to być dalekie, zagraniczne wojaże. Przecież nasz kraj także ma ładne krajobrazy i urocze miasta. Wystarczy tylko nieco poszperać – Kraków, zakopane – możliwości wiele. Na pewno, nawet w najbliższej okolicy uda nam się odkryć mnóstwo zabytków i miejsc wartych zobaczenia. Sprawdźmy i zaplanujmy wycieczkę. Wynajmijmy busy Kraków i w drogę.

Sprawdź gdzie najlepiej wyjechać na górskie wakacje

By admin on 05 September 2013

Wyprawy w góry
Źródło: http://www.citypictures.net/
Zima to okres, w którym trudno nam się zmobilizować do większego wysiłku. Zmarznięci, przebiegamy do pracy, zmuszając się do wychodzenia na dwór.

Zakopane - niezapominania przygoda. Parę dobrych patentów

By admin on 01 August 2012

Autor: www.nartyslowacja.pl
Zakopane, nazywane zimową stolicą Polski, jest piękne o każdej porze roku, nie tylko, gdy przysłowiowe mrozy zakują wierzchołki gór. Sanatoria i hotele wypoczynkowe zapraszają turystów z kraju i całego świata przez cały rok. Zróżnicowana baza hotelowa sprzyja turystyce i rekreacji. Jeżeli jednak chodzi o noclegi to Zakopane oferuje bardzo zróżnicowane ceny, zatem przed wyjazdem warto przejrzeć oferty kilku pensjonatów.