góry

Dobra odzież oraz wyposażenie podczas wycieczki turystycznej to podstawa, więc już dziś idź po zakupy

By admin on 25 November 2016

Wnętrze restauracji
Autor: Haldane Martin
Źródło: http://www.flickr.com
Wyjście w góry to nie przelewki, tutaj należy się naprawdę odpowiednio przygotować. Istotna jest zarówno stosowana odzież, która zabezpiecza przed trudnymi warunkami pogodowymi, jak i pozostałe wyposażenie.

Egzotyczne urlopy, czyli wielka przygoda życia

By admin on 27 April 2016

egzotyka
Autor: Timothy J Carroll
Źródło: http://www.flickr.com
Do wakacji już niewiele czasu pozostało. Na pewno warto więc już dzisiaj zastanowić się nad tym, gdzie można będzie je spędzić. Bardzo duża część ludzi nastawiona jest na wypoczynek w kraju. Jest to oczywiście opcja tania. Są mimo wszystko i tacy, którzy decydują się egzotyczne wyprawy i każdy urlop starają się spędzić w miejscu o innym klimacie, kulturze i mentalności ludzi. Egzotyczne wyprawy to bez wątpienia wielka przygoda życia. Gdzie warto każdy nasz rodak odnajdzie dla siebie wspaniałą przestrzeń w której wypocznie?

Obuwie oraz akcesoria przydatne w trakcie górskich wędrówek. Niezwykle przydatne akcesoria dla uprawiających sporty rodziców, którzy planują udać się w podróż z dzieckiem

By admin on 11 March 2016

góry, turystyka
Autor: Nassfeld
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy kto jest fanem gór doskonale wie, że bez dobrego stroju lepiej nie wybierać na długie wycieczki. Profesjonalny sprzęt dla turystów jest dosyć drogi, jednak wiele sklepów oferuje produkty dla osób, które rekreacyjnie spędzają czas w górach.

Już dziś zaopatrz się w pojemniki na wodę , a także palniki turystyczne na każdą górską wycieczkę

By admin on 12 November 2015

turystyka
Autor: Paxson Woelber
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnich latach zdecydowanie popularniejsza robi się turystyka górska. Każdego roku na szlakach turystycznych da się zobaczyć coraz więcej ludzi. Mnóstwo rodzin z malutkimi pociechami wybiera się w każdą wolną niedzielę na spotkanie z naturą. Niezwykle ważne jest to, aby być należycie ubranym oraz wyekwipowanym w niezbędny sprzęt. Przed każdą piesza eskapadą trzeba zobaczyć czy w plecaku mieści się peleryna, woda do picia, coś do spożycia, mapa i latarka.

Jak dobrze wypoczywać w Zakopanym

By admin on 24 June 2015

apartamenty
Źródło: http://villamare.com.pl/
Perfekcyjny nocleg to połowa udanych wakacji. Niełatwo dziś dokonać wyboru najbardziej optymalnych miejsc na nocleg w górach posiadając do dyspozycji niesamowitą ilość niezwykłych apartamentów. Czy lepiej wybrać sprawdzone miejsca, a może raczej jakieś zupełnie nowo wybudowane obiekty?

W jaki sposób wybrać słuszne buty trekkingowe?

By admin on 22 May 2015

góry
Autor: Ashley Van Haeften
Źródło: http://www.flickr.com
Stosowne buty trekkingowe to naczelny sprzęt wszelkiego rodzaju podróżnika górskiego. Nie jest je bezproblemowo znaleźć, w szczególności jeżeli weźmiemy pod uwagę zasobność stylów, różne wielkości, materiały i warianty podeszwy. Muszą być zdatne do użytku zarówno w okresie letnim jak i zimową porą. Ważne znaczenie ma komfort korzystania. Jak więc dobrać te dobre?

W jakie miejsca najlepiej wybrać się w góry na urlop?

By admin on 16 April 2015

Autor: Dan Lundberg
Nie od dzisiaj wiadomo, że duża część z nas lubi podróżować. Turystyka jest niesłychanie znaczącym szczegółem naszego dnia codziennego, dzięki jakiej możemy sprawnie zapomnieć o wszystkich problemach, jakie nas spotykają. W tym miejscu warto odnotować, że względnie znacząca część z nas postanawia spędzić swoje wolne dni w naszej ojczyźnie. Polska jest bowiem uznawana za niezmiernie przyciągający pod względem turystycznym kraj. Możemy w nim odszukać wiele miejscowości, które bez trudności odwiedzimy.

Jakie rzeczy odnajdą wykorzystanie w trakcie wycieczek?

By admin on 16 September 2014

wycieczka
Autor: Trevor Mattea
Źródło: http://www.flickr.com
Energiczne uprawianie turystyki jest jedną z pasji, która pociąga do siebie niesłychanie znaczne rzesze fanów. Pozwala ono bowiem na połączenie również naszej aktywności fizycznej, jak i intelektualnej. Kategorycznie najogromniejszą renomą w naszym kraju cieszą się góry. Wachlarz górskich lokalizacji w naszym kraju jest stosunkowo obszerny. Przeważnie jako kierunek naszych wakacyjnych wyjazdów wybieramy Tatry.

Nie musisz zostać w domu - zaplanujmy sobie ciekawy wyjazd

By admin on 22 May 2014

wycieczka
Autor: Trevor Mattea
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy marzy nam się wspaniały wyjazd na wakacje, to na pewno nie zostaje nam nic innego, jak po prostu go zorganizować. I tak właśnie dzięki temu możemy usiąść przed komputerem i zająć się wynajdywaniem fantastycznych zdjęć w naszym państwie. Ma szanse się okazać, że poszukując noclegu w górach odnajdziemy tam sporo niesamowitych i jednocześnie wspaniałych propozycji, iż ciężko będzie nam się zadecydować na tą najlepszą, nie mniej z pewnością coś dla siebie znajdziemy.

Warto wypocząć w górach

By admin on 16 April 2014

panorama gór w blasku słońca
Autor: Bruce Skarin
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli myślimy o własnym urlopie, o tym, aby zebrać energię, to z pewnością marzymy, aby był on idealnie taki, jak kochamy. Kiedy kochamy posiedzieć w jednym miejscu oraz nie uwielbiamy spacerować, to bez wątpienia w większości sytuacji wyjedziemy nad morze. A przecież góry nie wymagają od nas chodzenia, tam też mamy okazję relaksować się spokojnie i bez zdobywania górskich szlaków na swoich nogach.