obróbka

Przemysł metalurgiczny, czyli jedna z ważniejszych gałęzi przemysłu nie tylko w naszym kraju

By admin on 17 May 2016

Stalowa kratownica
Autor: Frerk Meyer
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy rozmawiamy o gospodarce, na pewno nie możemy zapomnieć też o przemyśle. Za jedną z bardziej wartościowych jego gałęzi uważa się przemysł metalurgiczny, który w naszym kraju staje się coraz popularniejszy. Na aktualnym rynku do kupienia są teraz jednak wspaniałe rodzaje stali, do których zaliczyć można tak naprawdę stal Hardox.

Do czego wykorzystuje się piasek filtracyjny

By admin on 02 December 2014

kolej
Autor: Train Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Hamowanie maszyn szynowych jest niezwykle ważkim fragmentem bezpieczeństwa podróżnych oraz prawidłowej eksploatacji samego taboru szynowego. Ażeby pozyskać najbardziej pewne hamowanie, konieczne jest używanie najlepszej jakości piasków hamulcowych.

Na czym polega obróbka CNC – rady ekspertów

By admin on 20 January 2014

przygotowanie do obróbki cnc
Autor: zombieite
Źródło: http://www.flickr.com
Niemałe znaczenie ma jakość, którą wyróżniają się dostępne dzisiaj na rynku odlewy żeliwne. Poszukiwanie coraz innowacyjnych technik rozwoju kolejnych sektorów na krajowym rynku widać gołym okiem. Zaufanie inwestorów budzi szczególnie profesjonalizm przedsiębiorców oraz przedstawianie coraz lepszych rozwiązań. Rodzaje odlewów żeliwnych są przez fachowców szczegółowo opisywane w sieci, na internetowej stronie głównej. Każdy zaciekawiony może zapoznać się tam z propozycją producenta.