Motoryzacja

Jakiego typu wybrać specjalistę w zakresie blacharstwa samochodowego i lakiernictwa samochodowego? Na co zwracać uwagę? O jakich sprawach wiedzieć?

By admin on 10 February 2017

przemysł
Autor: Anonymous Account
Źródło: http://www.flickr.com
Raz na określony czas musimy skorzystać z usług różnorodnych profesji. Chociaż wiele rzeczy można samodzielnie zrobić, to przy niektórych jesteśmy po prostu bez szans.

Wypożyczanie samochodów - czy to się opłaca? Zobacz, jakie są możliwości!

By admin on 02 February 2017

wypożyczalnia samochodów luksusowych
Autor: Normstahl
Źródło: Normstahl
Zastanawiasz się, czy kupić swój samOChód czy raczej zdecydować się na jego wynajem? Każde rozwiązanie bez wątpienia ma swoje zalety i wady, zaś właściwie wszystko zależy od Twojej konkretnej sytuacji życiowej, Twoich potrzeb i preferencji, a również od zasobności Twojego portfela.


Wypożyczenie samochodu na kilka dni


Wypożyczanie samochodu to opcja, z której zwykle korzystamy w innym mieście, gdy nie mamy aktualnie swego pojazdu, bo przykładowo przylecieliśmy samolotem.
Tags:

Co możemy zrobić, by uniknąć nieprzyjemności związanych z niespodziewaną awarią auta? O czym pamiętać?

By admin on 03 January 2017

auta - fotos
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Auta już tak mają, że czasami mogą zawodzić, tym bardziej takie, jakie mają trochę lat. Tego typu sytuacje za każdym razem są związane ze stresem oraz potrzebą zmienienia naszych planów.

Zakup pod pełną kontrolą czyli na jakie aspekty trzeba zwrócić uwagę przy zakupie auta

By admin on 16 December 2016

Fiat Panda
Autor: CJD North Shore
Źródło: http://www.flickr.com
Kupno samochodu to bardzo ważna chwila, która musi być poprzedzona wieloma godzinami analiz, sprawdzania sporej ilości czynników a przede wszystkim marek samochodów, jakie znajdują się w orbicie naszego wyboru.

Autka powypadkowe - czyli, w jaki sposób wyzbyć się samochodu po wypadku oraz na tym wypadku zarobić

By admin on 08 December 2016

auto
Autor: Conny Sandland
Źródło: http://www.flickr.com
Co to bywa giełda samochodzików po wypadku? Czy działa na tej samej zasadzie co zwyczajna giełda? A co z formą licytacji? Czy wszyscy ma możliwość brać wewnątrz nich udział? Na te konkretne pytania odnajdziesz odpowiedź bez żadnego problemu wewnątrz naszym artykule!
Tags:

Zabytkowe samochody wracają na drogi

By admin on 29 November 2016

samochody zabytkowe
Autor: kroszk@
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych realiach, gdy wszędzie wokół nas można zauważyć bardzo zaawansowany rozwój technologiczny, niektóre osoby zaczynają odczuwać tęsknotę za dawnymi czasami. ludzie ci uwielbiają antyczne meble, zbierają znaczki pocztowe, zamieszkują w wiekowych kamienicach.

Auta amerykańskie coraz częstsze w Polsce

By admin on 29 November 2016

Maszyna przemysłowa
Autor: James Mcdermott
Źródło: http://www.flickr.com
USA jest szczególnym krajem, w którym narodziła się popkultura. Wzorce popularyzowane przez ichniejszą telewizje zostały modelem życia w zachodniej Europie, ludzie pragnęli chodzić na filmy z tamtego regionu, jeść dania jak bohaterowie seriali, egzystować w podobnym standardzie.

Płyn do szyb musi być dobrany do pory roku

By admin on 25 November 2016

filtry
O wóz powinniśmy dbać na dużo różnorakich metod, przez to także powinniśmy do niego wlewać odpowiednie płyny. Jedne powinny troszczyć się o silnik, drugie o właściwe bezpieczeństwo na drodze.


Płyn do szyb okazuje się być na przeróżne pory roku


W czasie jazdy pojazdem powinniśmy mieć gwarancję, że będziemy mieli czystą szybę przez którą wszystko właściwie będziemy widzieli.

Cząstki do Opla i Hyundai - a więc, gdzie najlepiej poszukiwać ratunku

By admin on 22 November 2016

ekran w technologii LED
Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Masz w posiadaniu samochodzik marki Opel lub Hyundai? Poszukujesz do niego cząstki, ale nie wiesz gdzie oraz jakie są mniej więcej cenniki? Wspaniale! Przeczytaj nasz artykuł, a przybliżymy Ci te kwestie!

Autotransporter znacznie przyspiesza pracę

By admin on 18 October 2016

samochód
Autor: Tom Blackman
Źródło: http://www.flickr.com
Przewóz jest niesamowicie ważną kategorią dzisiejszego handlu, ponieważ bez niego nic by nie było. Nie można byłoby przewozić różnorakiego typu materiałów, a co się z tym łączy, nie można byłoby wypełniać próśb kontrahentów. Przez to właśnie musimy powiedzieć jak się do niego przyszykować.
Autotransporter będzie pomagać wozić kilka pojazdów na raz