pomieszczenie

Salon dobrze urządzony to w pierwszej kolejności salon odpowiednio wyposażony.

By admin on 18 January 2016

salon
Autor: Classen
Źródło: Classen
Śmiało można powiedzieć, że salon jest wizytówką całego domu. Jak wizytówka powinien zachęcać do kontaktu. By się tak jednak stało warto zadbać o to, by należycie się prezentował

Szklane konstrukcje i zabudowy

By admin on 20 April 2015

Zabudowy ze szkła
Autor: Guilhem Vellut
Źródło: http://www.flickr.com
Szkło daje niemal niczym nie ograniczone możliwości użycia w architekturzemieszkań a także nowatorskie możliwości zabudowy przestrzeni. Pomieszczenia są bardziej przestrzenne, stylowe, harmonijne, zgodne z naturą. Szkło tworzy nowoczesną stylistykę, przepiękną grę świateł, przyjemne, osobliwe wnętrza.

Zastosowanie chłodni w przemyśle spożywczym

By admin on 11 October 2013

chłodnictwo
Źródło: http://izolacje.gda.pl/
Już bardzo dawno temu zaobserwowano, jak wpływa na produkty żywnościowe temperatura. Przede wszystkim ludzie pierwotni opanowali sztukę krzesania ognia, przez co żywność można było poddać obróbce cieplnej. Zauważono, że produkty po przetworzeniu smakują zupełnie inaczej niż do tej pory i mają odmienne właściwości.

W jaki sposób urządzić halę magazynową?

By admin on 01 October 2013

magazyn
Źródło: http://www.sxc.hu/
Z pewnością mnóstwo panów marzy o swoim warsztacie. O miejscu, gdzie będą w stanie do woli dłubać w swoim samochodzie albo zajmować się innymi rzeczami. Wszyscy wielbiciele tego hobby zgodnie twierdzą, że jest to niezwykle pożyteczne zajęcie, które pozwala zapomnieć o codziennych kłopotach i odprężyć się. Jest zatem jak najbardziej wskazane, by panowie zażywali tego wypoczynku jak najczęściej.